Каталог / Розхідні матеріали

Таблетована сіль

Сіль
  • для регенерації іонообмінних смол в установках пом’якшення води
  • упаковка: 25кг/мішок
  • виробник: Польща

Ціна: 320 грн

 

 

 

 

ПРИЗНАЧЕННЯ:
Таблетована сіль – високоочищена, харчова, вакуум виварена сіль «Екстра», спресована у вигляді таблеток.
Таблетована сіль використовується для регенерації іонообмінних смол в системах побутового та промислового пом’якшення та комплексного очищення води.
Для ефективної роботи систем пом’якшення води необхідно слідкувати за рівнем таблетованої солі в соляному баку. При цьому не треба боятися «пересипати». Насипати таблетки можна хоч по самий край бака — все одно, більше ніж треба не розчиниться. Проте рівень таблеток треба періодично контролювати (угорі завжди повинні бути сухі таблетки). Періодичність завантаження солі в соляний бак може значно відрізнятися для різних конфігурацій обладнання та параметрів води. Необхідно також, щоб між регенераціями проходило достатньо часу для насичення концентрованого розчину солі в баку.

 

Основні переваги таблетованої солі порівняно із звичайною кухонною сіллю:
—  висока ступінь очищення (99,8% NaCl),
—  ідеальна форма, таблетки «тануть» поступово рівномірно розчиняються до насичення регенеруючого розчину,
—  завдяки ефекту «танення» таблетки не утворюють нерозчинний осад і не злежуються в соляному баку, що дозволяє позбутися від додаткового перемішування соляного розчину вручну (тоді як використання звичайної солі призводить до утворення суцільної твердої маси на дні сольового бака, а також наростання солі навколо шахти солезабірної системи, і таким чином, повністю блокується робота автоматичної системи регенерації фільтра і неминуче призводить до виходу з ладу обладнання),
—  таблетована сіль має набагато більшу площу поверхні, ніж аналогічна вага звичайної кухонної солі, що  зменшує її витрати в процесі водопідготовки приблизно на 30% в порівнянні із звичайною сіллю.

ПОПУЛЯРНА ПРОДУКЦІЯ