Про нас

 

Колектив висококваліфікованих спеціалістів з 20-ти річним досвідом роботи у галузі промислової та комерційної водопідготовки створив в 2008 році в м. Тернополі компанію AQUA-LINE.

Саме завдяки досвіду, ґрунтовним знанням та індивідуальному підходу до кожного клієнта, AQUA-LINE стала провідною компанією з продажу водоочисного обладнання в Західному регіоні України.

Компанія AQUA-LINE пропонує якісне обладнання для комплексного вирішення проблем з водою для домашнього використання, а також для промислових підприємств та організацій. Проводить кваліфікований підбір обладнання залежно від аналізу вхідної води і поставленого технічного завдання, а також монтаж, сервісне та післягарантійне обслуговування.

Основна ціль компанії – зробити воду максимально чистою та  доступною для кожної людини. Адже вода є еліксиром життя!!!

Компанія AQUA-LINE  використовує тільки високоякісну продукцію всесвітньо відомих виробників водоочисного обладнання: Ecosoft (Україна), EcoWater Systems (США), Aquafilter (Польща), Honeywell (Німеччина), BWT (Австрія) та інші.

Компанія AQUA-LINE  з 2008 року – офіційний дилер з продажу, монтажу та сервісного обслуговування побутових фільтрів і промислових установок очищення води,  найбільшої міжнародної компанії ТОВ НВО «Екософт».

Сучасні системи очистки води, запропоновані нашою компанією, дозволяють ефективно і економно очистити воду для Вашої безпеки, здоров’я та довголіття.

Заздалегідь вдячні і сподіваємося, що співпраця з нами буде Вам вигідною і приємною!