Каталог / Комплектуючі / Картриджі для осмоса

Комплект картриджів попереднього очищення FITaqua

Комплект картриджів попереднього очищення FITaqua
  • комплект картриджів 1-2-3
  • для систем зворотнього осмосу
  • виробник: FITaqua (Польща)

Ціна: 210 грн

 

 

 

 

ПРИЗНАЧЕННЯ:
Комплект картриджів попереднього очищення — призначений для попереднього очищення води, захисту та ефективної роботи мембранного елементу та системи зворотнього осмосу в цілому.
Комплект картриджів попереднього очищення рекомендується для використання в побутових системах зворотнього осмосу FITaqua, або стандартних системах зворотнього осмосу інших виробників.

В комплект входить:
1. Картридж поліпропіленовий Fitaqua АС-РР-10-5 (використовується для очищення холодної водопровідної води від механічних домішок до 5 мкм)
2. Картридж вугільний FitAqua AC-CTO-10 (для очищення холодної водопровідної води від хлору і його сполук, поліпшення смаку і запаху води)
3. Картридж поліпропіленовий Fitaqua АС-РР-10-1 (для очищення холодної водопровідної води від механічних домішок до 1 мкм)

 

Важливо!
Запорукою тривалої і ефективної роботи мембранного елемента і системи зворотнього осмосу є регулярна і своєчасна заміна картриджів попереднього очищення.
Рекомендований термін використання картриджів попереднього очищення для систем зворотнього осмосу — 3-6 місяців.
Ступінь очищення залежить від якості води, що очищається, і може змінюватися в процесі експлуатації.
Замінюйте всі три картриджі відразу — ресурс картриджів закінчується одночасно. Зволікання із заміною картриджів може призвести до псування і навіть руйнування мембрани, яка є серцем всієї системи.
Комплект змінних картриджів призначений для очищення тільки холодної водопровідної води.

 

ПОПУЛЯРНА ПРОДУКЦІЯ